Jūs esate: Pradžia » Aktyvios » Pavasarį labiausiai nukentėję futbolo klubai

Pavasarį labiausiai nukentėję futbolo klubai

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Šis pavasaris sporto pasauliui buvo tikrai sudėtingas. Ne išimtis ir jo didenybė futbolas. Pastarajame kovos nevyksta jau keletą mėnesių, o žmonėms vienintelė alternatyva buvo „mėgautis“ Baltarusijos aukščiausios lygos siūlomomis kovomis.

Tiesa, po truputį situacija taisosi. Į stadionus jau grįžo Vokietijos „Bundesliga“ klubai, po truputį apie sugrįžimą mąsto ir anglai.

Šiame straipsnyje aptarsime didžiuosius Europos klubus, kurie dėl koronaviruso sukeltos pandemijos nukentėjo bene labiausiai.

„Liverpool“ – žlugusi euforija

„Liverpool“ komandos fanai tris dešimtis metų laukė, kol jų numylėtiniai kazino iškovos aukso puodą – čempionų titulą. Šiais metais taip tikrai turėjo nutikti. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nepriekaištingai rinko taškus kiekviename mače ir čempionų taurę būtų užsitikrinę dar balandžio mėnesį.

Nutiko kaip nutiko. Pasaulį ištikus krizei buvo apskritai kalbama apie tai, jog jokių komandų čempionėmis skelbti nereikėtų. Dabar situacija kiek geresnė ir „Premier“ lygos sezonas veikiausiai bus pratęstas. „Liverpool“ savo titulą iškovos, tačiau ilgai laukta euforija jau išgaravo.

Žmonės šį sezoną sies ne su įspūdingu „Liverpool“ žaidimu, o su koronavirusu. Be to, iškovoto trofėjaus net nebus galima atšvęsti taip, kaip įprasta – su dideliais pompastiškais paradais.

„Juventus“ – finansinė našta gali būti per didelė

Koronavirusas labai smarkiai palietė Italiją ir, žinoma, šios šalies futbolą. Pastaruoju metu Turino „Juventus“ rodė itin aukštą klasę ir generavo dideles pajamas. Iškalbingas vien faktas, jog klubas prieš dvejus metus prisiviliojo patį Cristiano Ronaldo.

Tiesa, šlovę komandai turbūt kuriam laikui reikės pamiršti. Klubo vadovai jau dabar kalba apie tai, jog komandai teks itin smarkiai veržtis diržus, o ryškiausias žvaigždes išlaikyti bus itin sudėtinga.

„Juventus“ kaip ir kasmet užtikrintai pirmavo Italijos čempionate ir, potencialiai, neiškovotas vietinių pirmenybių titulas greičiausiai neturės tokios didelės reikšmės, kaip keletą metų lauksiantis finansinis sunkmetis.

„Paris Saint Germain“ prarado dar vieną progą

Pinigais aptekęs „Paris Saint Germain“ klubas turėjo viltį pagaliau iškovoti Čempionų lygos trofėjų. Pajėgiausia komanda Prancūzijoje turėjo kaip niekad pajėgią sudėtį, kuri potencialiai gali sugriūti jau vasarą.

Neymaras prašosi paleidžiamas į „Barcelona“, Kylianą Mbappe medžioja kone visa Europa, todėl tai galėjo būti paskutinis PSG šansas nuveikti kažką didingo. Žinoma, paryžiečiai tikrai išlaikys pajėgią sudėtį, bet ji veikiausiai bus net nepanaši į tą kurią sugebėjo išsukti PSG lošimų automatai šiame sezone.

Dar vienas smūgis PSG ekipai – nutrauktas Prancūzijos čempionatas. Taip, komanda buvo paskelbta čempione, tačiau pripažinkite, toks triumfas tikrai nėra pats saldžiausias.

Taip pat verta paminėjimo: su finansiniais sunkumais susidūręs „Manchester United“, visi klubai kovoję dėl Europos lygos trofėjaus (prarado galimybę šiuo keliu žengti į Čempionų lygą), visi Italijos ir Ispanijos klubai, kadangi šalis labiausiai paveikė kilusi krizė.