Jūs esate: Pradžia » Aktyvios » EDUKACINĖ PROGRAMA “TAVO PAMOKOS DRUSKININKUOSE”

EDUKACINĖ PROGRAMA “TAVO PAMOKOS DRUSKININKUOSE”

2.00 avg. rating (65% score) - 1 vote

Edukacinė programa “Tavo pamokos Druskininkuose”

Visų Lietuvos moksleivių pamėgta edukacinė programa jau laukia Jūsų! Siūlome dar daugiau lankytinų objektų!

Jeigu Tu esi I-XII klasės moksleivis, gali dalyvauti smagiose meno, istorijos ir kūno kultūros pamokose viename iš gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkuose! Apsilankęs Druskininkuose su savo klasės draugais ir mokytojais, Tu:

– pamatysi įspūdingas miško žvėrelių ir paukščių ekspozicijas;
– išgirsi intriguojantį pasakojimą apie M.K.Čiurlionį;
– susipažinsi su Druskininkų miesto istorija;
– atrasi savyje talentą kurti dirbinius iš druskos;
– išbandysi savo drąsa bei aktyviai praleisi laiką “Snow Arenoje”;
– kaitinsiesi pirtyje ir plaukiosi baseinuose bei skriesi nusileidimo kalneliais.

Pamokos gali trukti  6-8  valandas!

Kaina vienam moksleiviui – nuo 6,52 € / 22,50 Lt  (galutinė kaina priklauso nuo Jūsų pasirinktų pamokų).

Pamokos vyksta tik darbo dienomis.

Ši edukacinė programa – tai linksmas būdas pažinti Druskininkus, iškeisti vienai dienai mokyklos suolą į baseiną, turiningai praleisti laiką savo klasiokų ir mokytojų būryje. Tereikia užpildyti edukacinės programos užsakymo kuponą, kurį rasite puslapio apačioje, ir atvykti su šypsenomis.

ŠIO SEZONO NAUJIENA – gido pamoka! (trukmė – 1 val.)

Ekskursijos-su-gidu-I-SVETAINE

Laukdami Jūsų atvykstant į Druskininkų vandens parką norime Jums pasiūlyti GIDO paslaugas.
Jau turimas Jūsų žinias apie mūsų miestą padės praturtinti papildomais įspūdžiais apie šiandieninį kurortą, supažindins su miesto istorija ir papasakos begalę įdomių dalykų.

Slidinėjimo pamoka (trukmė – 1 – 2 val.)

iemos-pramog-kompleksas-Snow-Arena

Snow Arena Druskininkuose – pirmasis ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas Baltijos šalyse. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Snow Arenoje įrengti naujausi šveicariški kalnų keltuvai: krėslinis keturvietis, tempiamas “bugelinis” bei juostiniai. Pradedantiesiems pasikelti keltuvu padės kvalifikuoti instruktoriai. Snow Arena slidinėjimo trasų viduje vidutinė temperatūra yra -20C šalčio, dėl to rekomenduojama šilta apranga.   Daugiau informacijos rasite ČIA                                                         

Kūrybos pamoka (trukmė – 1,5 – 2 val.). Skirta grupėms nuo 20 mokinių.

Tauro-esnulevi-iaus-sodyba-S-ri-pamok-l-

Jūs kada nors minkėte…druską? Piešėte ant …druskos? Ne? Tuomet Jus kviečiame į Druskininkus, į  „Sūrią pamoką“ !
Skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus Druskos studijoje Jūs patys susikursite sūrius suvenyrus atminčiai iš sūrių versmių kurorto.
„Noriu kurti“!- taip “Sūrioje pamokoje“  jau sakė tūkstančiai dalyvių iš viso margo pasaulio!Pažadinkite savyje kūrėją ir Jūs.
Atokiau nuo Druskininkų centro, ant Ratnyčėlės upės kranto, savo sodyboje originalius ir netikėtus darbus kuria menininkas Tauras Česnulevičius. Kūriniai gimsta iš pačių netikėčiausių medžiagų- viena iš jų – druska. Kodėl pasirenkama būtent druska? O gi todėl, kad mūsų kurorto pavadinimas “sūrus”.
Kiti Tauro darbai juda, sukasi ir net važiuoja! Viena iš jų- elektromobilį- galėsite išbandyti patys.
Kviečiame jus į Tauro sodybą, kur susipažinsite su druskos skulptūrų ekspozicija, pamatysite kaip jos kuriamos ir patys dalyvausite “sūriame” kūrybos procese. Pažadinkite savyje kūrėjus!

Istorijos  pamokos (trukmė – 1 val.)
Miško muziejuje “Girios aidas”  M.K.Čiurlionio memorialiniame muziejuje arba atnaujintame Druskininkų miesto muziejuje.

Mi-ko-muziejus-Girios-aidas-300x224

Muziejus veiklą pradėjo 1971 m., jame buvo įkurtos žvėrių ir paukščių ekspozicijos, pristatomi meniniai medžio drožybos darbai. Deja, praėjus 20 metų nuo muziejaus įkūrimo dienos, jame kilo gaisras, kuris miško muziejų pavertė pelenų krūva. Didelių pastangų dėka  1993 m. muziejus buvo atstatytas. Naujasis pastatas pranoko savo pirmtaką – dabartinis muziejus net 3,5 karto didesnis.
Miško muziejaus “Girios aidas” ąžuolo drevėse slepiasi raganos, nykštukai, kiti pasakų personažai, skamba paukščių balsai ir miško ošimas. Muziejaus “Ąžuolo”, “Beržo”, “Eglės”, ir “Pušies” menėse pristatomi meniniai medžio darbai.

M.K.-iurlionio-meno-muziejus

M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus Druskininkuose įsteigtas 1963 m., dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio (1875-1911) tėvų namuose, kuriuose jis gyveno ir kūrė 1896-1910 m. Muziejuje, atkūrusiame autentišką interjerą, pamatysite Čiurlionių šeimos daiktus, M.K.Čiurlionio molbertą, jam priklaususių natų knygas ir sužinosite tokių jo gyvenimo faktų, apie kuriuos jokiose knygose nerašoma…

muziejus

Pravėrę Druskininkų miesto muziejaus duris suprasite, kad tai vieta, kur galite atrasti save, atsipalaiduoti, pabūti arčiau gamtos, o, susipažinę su Muziejaus ekspozicijomis, nustebsite – laikas tikrai sukasi ratu: seniai išsakytos tiesos aktualios ir netgi madingos šiandien…! 

Kūno kultūros pamoka

Druskininkų vandens parke (trukmė – 3 val.)

MG_6646-svetain


Druskininkų vandens parke visada, net ir žiemos metu, +32  laipsniai šilumos, 9 metrų aukščio palmės ir  2500 m3  vandens! Vandens parko pramogų erdvėje Jūsų laukia jūros bangų baseinas, net 6 vandens nusileidimo kalneliai, sraunioji upė, didysis baseinas, sūkurinės vonios ir kaskados. Pasiūlysime Jums dalyvauti vandens mankštoje mūsų didžiajame baseine bei pirčių programoje sausojoje pirtyje “Karakum”, kurioje bus atliekama supažindinimo su pirties kultūra pamoka. Po pamokėlės galėsite atsigaivinti specialia pirties arbata. Karšti ir šlapi įspūdžiai – garantuoti! 

Tel. nr. pasiteirauti – 8 614 56993
El. paštas edukacine@aquapark.lt