Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » EDUKACINĖ ŽVAKIŲ LIEJIMO PAMOKA

EDUKACINĖ ŽVAKIŲ LIEJIMO PAMOKA

5.00 avg. rating (99% score) - 9 votes

„Ekožvakių“ komanda supažindins su vienu seniausiu amatu – žvakių gamyba. Pamokos dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Edukacinėje pamokoje išlaisvinsite ir atpalaiduosite savo mintis, ištrūksite iš kasdienės rutinos ir pasinersite į meno pasaulį.

Edukacinė programa įmonės vakarėlyje, ar giminių susibūrimuose:
Dalyviai susipažins su bičių vašku, sužinos apie jo naudą sveikatai ir aplinkai, patys dalyvaus bičių vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
Pamokos dalyviai galės pasigaminti įvairių formų žvakių iš natūralaus bičių vaško. Pačių pagamintos žvakės bus ne tik puiki dekoracija saviems namams, bet ir suteiks šilumos ir jaukumo.
Dalyviai pasigamins žvakę ir sausuoju būdu – iš vaškuolių. Dalyviai pamokos metu taps dizaineriais, kadangi pagamintą žvakę reikės dekoruoti ir papuošti įvairiomis juostomis, kaspinais ir šiaudų juostelėmis.
Pamokos dalyviai galės pasijusti tikrais bitininkais, kadangi galės pasimatuoti bitininko kostiumą bei išbandyti kitą bitinko „amuniciją“ ir nusifotografuoti su ja (reikia iš anksto susitarti).
Dalyviai galės pasigaminti dovanėlių savo artimiesiems.
Dalyviams garantuojame puikias emocijas, jaukią atmosferą, vaikišką džiaugsmą, pagaminus rankų darbo žvakių ir šiltus atsiminimus.
PAMOKOS VIETA, TRUKMĖ ir KAINA derinama individualiai.

Edukacinė pamoka mergvakariui:

Dalyvės susipažins su bičių vašku, sužinos apie jo naudą sveikatai ir aplinkai taip pat dalyvaus bičių vaško lydymo procese, pasiruoš formą žvakės gamybai.
Dalyvės Jaunajai padės išsilieti meilės žvakę. Bitė nuo seno yra Dievo šventas gyvūnėlis, todėl ir bičių vaško žvakė yra šventa. Bičių vaško žvakė simbolizuoja harmoningą gyvenimą, santarvę ir gėrį, todėl nuotakai būtina išsilieti sau žvakę.
Edukacinė pamoka bus kupina magijos. Mergvakario dalyvės išsiburs su bičiu vašku. Burtai padės nuspėti nuotakos tolimesnį gyvenimą.
Pamokos dalyvės išsilies įvairių formų žvakių savo namams, taip pat pasigamins žvakių sausuoju būdu – iš vaškuolių. Pasitelkusios kūrybiškumą dalyvės dekoruos savo žvakes įvairiais kaspinais, juostomis ir šiaudų juostelėmis.
Nuotaka galės pasigaminti vaškinių dovanėlių vestuvių svečiams ar tėveliams.
Nuotakos lauks dovanėlės ir siurprizai.
PAMOKOS VIETA, TRUKMĖ ir KAINA derinama individualiai.

Edukacinė pamoka moksleiviams:

Moksleiviai susipažins su bičių vašku ir vaško plokštelėmis. Vaikai pamatys skirtumą tarp natūralaus bičių vaško ir netikrų vaškų.
Dalyviai patys lydys vašką, savarankiškai pasiruoš formą žvakės gamybai. Moksleiviai galės išsilieti įvairių formų žvakių (angeliukų, šuniukų, gėlyčių ir pan.).
Moksleiviai pasigamins žvakių iš vaškuolių. Pamokos metu bus skatinamas vaikų kūrybiškumas – pasigamintas žvakes vaikai dekoruos įvairiomis juostelėmis ir kaspinais.
Vaikai galės pagaminti vaškinių dovanėlių savo artimiesiems ar draugams.
Moksleiviai galės susipažinti su bitinko naudojama įranga ir nusifotografuoti su ja (reikia iš anksto susitarti).
PAMOKOS VIETA, TRUKMĖ ir KAINA derinama individualiai.

Organizatorius: 
Ekožvakės
Telefonas: 
867039767
Adresas: 
Didvyrių km., Kauno raj.
Tinklapis: 
http://www.ekozvakes.lt
El. paštas: 
info@ekozvakes.lt