Jūs esate: Pradžia » Jaunimui » Geometrinė kelionė

Geometrinė kelionė

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Galvasukis edukacinėje erdvėje visi žaidimai sudaryti iš geometrinių figūrų, jų yra nesuskaičiuojama begalė: vienos figūros didelės, kitos visai mažytės. Galėsime suskaičiuoti, kokių formų mūsų erdvėje daugiausia!
Įsitrauksime į veiklą „Džiunglių cirkas“, tai motorinius įgūdžius lavinantis medinių figūrėlių žaidimas. Šį žaidimą galima žaisti net trimis skirtingais būdais:
•    Džiunglių Cirkas“ (2-4 žaidėjai) – kiekvienas žaidėjas gauna po 6 figūrėles ir turi kuo greičiau jas sustatyti pagal užduotis kortelėse. Laimi žaidėjas, įvykdęs daugiausiai užduočių;
•    „Pavojingas triukas“ (2-6 žaidėjai) – žaidėjai kartu stato vieną bendrą statinį ir stengiasi, kad jis nesugriūtų per jų ėjimą;
•    „Didysis cirko pasirodymas“ (1-6 žaidėjai) – kooperacinis žaidimas, kuriame žaidėjai stengiasi sudėti visas 24 figūrėles į vieną didžiulį statinį.
Žaidimas ne toks paprastas, kaip gali atrodyti – gyvūnų bokštas turi būti aukštas, visos figūros panaudotos ir turi išlaikyti balansą, kad nenukristų. Turime kuo greičiau ir tiksliau pagal užduotis kortelėse sustatyti figūras. Čia tai iššūkis! Tai – aktyvus, koordinaciją ir komandinį darbą skatinantis žaidimas.
Po komandinio darbo pulsime į meninę individualią veiklą. Visiems yra gerai žinoma, kad meninė veikla ir vaizduojamoji kūryba yra veiksmingi harmoningos asmenybės ugdymo įrankiai jau nuo pat vaiko gimimo.
Kursime savo veidą iš geometrinių figūrų. Skirtingų spalvų ir dydžių figūras klijuosime ant apvalaus paviršiaus, taip kurdami savo nuotaiką, skaičiuosime kiek figūrų panaudojome kūrybiniame procese, kartu fotografuosimės su savo sukurtais veidukais ir daug daug šypsosimės!


          Edukacinę programą sudaro:
•    apsilankymas Galvasukis pažinimo erdvėje,
•    interaktyvių eksponatų/žaidimų išbandymas, žaidimas,
•    meninė veikla – veiduko kūryba iš geometrinių formų,
•    žaidimas Džiunglių cirkas

         Kaina asmeniui – 6 eurai, trukmė – 2 val.
 


Daugiau informacijos www.galvasukis.lt
Tel. +37067649321