Jūs esate: Pradžia » Visoje Lietuvoje (išvažiuojamosios) » KOKIE STALAI GERIAUSI MOKSLEIVIAMS?

KOKIE STALAI GERIAUSI MOKSLEIVIAMS?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ne tik biure, bet ir namuose reikalingas patogus rašomasis  darbo stalas, ypač jei prie jo dirbs mokyklinio amžiaus vaikas ar studentas. Aišku, prieš tai reikia įvertinti tai, kokio dydžio stalas jums reikalingas. Jei ant šio stalo bus laikomas tik kompiuteris, stalviršis gali būti ir mažesnio ploto. Bet jeigu ant jo reikės laikyti daugiau darbo priemonių, pravers didesnis stalas. Be to, reikia nepamiršti ir to, koks kambario, kuriame stovės šis baldas, dydis, kad liktų nors šiek tiek laisvos vietos judėti.

Kokia rašomo stalo forma pati tinkamiausia namų sąlygomis?

Jei darbo stalas naudojamas namuose, ypač reikia atsižvelgti į tai, kad baldo forma būtų kuo patogiausia ir puikiai įsilietų į bendrą kambario interjerą. Dažnai pirkėjai renkasi stačiakampio formos stalą, bet tai nėra pats būtiniausias privalumas. Nemažiau parankus bei patogus gali būti ir kampinis stalas. Jis vertas pagyrimo už tai, kad dirbančiajam suteikia daugiau laisvos vietos. Jei viename jo kampe padėsime kompiuterį, tai kitame atsiras papildomos vietos kitiems darbo reikmenims susidėti. Dar galima rinktis ir rašomąjį stalą su papildomais priedais – stalčiais ar lentynomis.

Kokie stalai patys patogiausi namuose dirbantiems mokiniams bei studentams?

Kadangi ilgalaikis darbas sėdint neigiamai veikia sėdinčio kūno laikyseną, pati geriausia išeitis išlikti sveikam, kai reguliuojamas stalo aukštis. Ypač tai aktualu vaikams ir studentams. Rašomasis darbo stalas idealiai turi atitikti mokinio ar studento ūgį, todėl negalima skubėti renkantis jiems stalą. Ypač jei prie šio stalo sėdės pradinukas ar paauglys. Jiems tiesiog būtina stalas, kurio aukštis yra reguliuojamas.

Jei norite patikrinti, ar teisingai pasirinkote rašomąjį stalą, prie jo pasodinkite tą, kuriam šis stalas bus nuolatinė darbo vieta. Jei ant stalviršio dirbančiojo alkūnės bus padėtos laisvai, o sulenktos kojos stačiu kampu leis grindis, tai reikš, jog teisingai parinkote stalą. Tai garantuos, jog tas, kuris darbuosis prie šio stalo, bus apsaugotas nuo neigiamo poveikio jo sveikatai, nes jo laikysena visada išliks taisyklinga, o stuburas nepatirs perkrovos.