Jūs esate: Pradžia » Visoje Lietuvoje (išvažiuojamosios) » Vyriška žieminė striukė – užtikrinta šiluma ir patogumas

Vyriška žieminė striukė – užtikrinta šiluma ir patogumas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tinkamos žieminės striukės pasirinkimas priklauso nuo to, kokia veikla ketinate užsiimti. Nuotykių ieškančių ir mėgstančių aktyvų gyvenimą žmonių lūkesčiai skiriasi nuo tų, kurie tiesiog nori šilto drabužio kasdienai. Be to, norint išsirinkti tinkamą žieminę striukę labai svarbu žinoti, kokiomis oro sąlygomis ji bus dėvima. Kadangi žieminę striukę žiemos sezono metu dėvėsite nuolat, pravartu išsirinkti tokią, kuri tiktų daugeliui progų. Žieminių striukių yra įvairių modelių ir jos siuvamos iš įvairiausių medžiagų. Sužinokite, į ką atkreipti dėmesį perkant vyrišką žieminę striukę.

Ar vyriška žieminė striukė gali būti stilinga?

Šiais laikais kiekvienas vyras nori atrodyti madingai ir stilingai. Kai kalbama apie žieminius drabužius, daugumai vyrų nelengva apsispręsti, ką geriausia dėvėti šaltuoju metų laiku. Žiemai skirti drabužiai turi atrodyti ne tik stilingai ir madingai, bet ir išlaikyti šilumą bei suteikti jaukumo per šalčius. Vyriška žieminė striukė yra vienas iš tų šaltojo sezono drabužių, kurį savo žiemos garderobe privalo turėti kiekvienas vyras. Jei norite stilingos ir šiltos kasdienės striukės, išbandykite žiemai skirtas parka stiliaus striukes. Šios striukės turi praktišką ir patogų gobtuvą, kurį neretai puošia kokybiškas kailis ar panaši apdaila. Parka striukės yra šiek tiek ilgesnės nei kitos, o kai kurių nugarinė dalis yra ilgesnė už priekinę, tai originalus sprendimas, kuris suteikia striukei stiliaus ir kartu apsaugo jus nuo šalčio.

Kokia žieminė striukė labiausiai tiks kasdienai?

Kokią vyrišką žieminę striukę pasirinksite – labai priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo. Jei vairuojate ir daugiau laiko praleidžiate šiltoje mašinoje nei lauke, kasdienė striukė žiemai gali būti plonesnė, jai nebūtinas itin storas užpildo sluoksnis. Svarbiausia, turėkite šiltus žiemai skirtus aksesuarus: pirštines, šaliką ir kepurę. Jei kasdien daugiau laiko praleidžiate lauke, plonos striukės nepakaks. Ieškokite storą pašiltinimą turinčios dygsniuotos striukės. Ji turėtų būti gerai prigludusi ir turėti šiltą gobtuvą, taip apsisaugosite nuo vėjo ir sniego. Kasdienai skirtų vyriškų žieminių striukių rasite Bolf.lt internetinėje parduotuvėje. 

Vyriška žieminė striukė aktyviam laisvalaikiui – į ką atkreipti dėmesį?

Jei esate iš tų, kurie kiekvieną laisvą dieną skiriate aktyviam žiemos sportui ar kitoms šaltojo sezono pramogoms, jums tiesiog būtina itin šilta ir apsauganti nuo gamtos veiksnių vyriška žieminė striukė. Verčiau rinkitės ilgesnio modelio striukę su aukšta apykakle ir gobtuvu. Striukė taip pat turėtų turėti patogias kišenes išorėje ir viduje, kurios būtų atsparios drėgmei. Papildomi susegimai ties rankovėmis ir reguliuojama virvelė aplink liemenį neleis sniegui patekti į striukės vidų. Striukės dizainas turėtų leisti jums efektyviai sluoksniuoti drabužius, kurie sulaikys šilumą. Jei žieminė striukė bus labai aptempta, galite imti prakaituoti daugiau, o šaltame ore drėgmę išgarinti bus sunkiau. Svarbu, kad žieminė striukė aktyviam sportui nevaržytų jūsų judesių ir leistų mėgautis visomis mėgstamomis veiklomis.